Valec SIMSON S70 4-kanálový MZA

Valec SIMSON S70 4-kanálový MZA
Valec SIMSON S70 4-kanálový MZA
Kód produktu: DE12600K
Dostupnosť: Skladom
Cena: 99,00€
Bez DPH: 82,50€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Ladiaci valec SP-70 - 4-kanálový - E = 19 / A = 28, kompl. s piestom Ø45,00mm

Pre modely SIMSON: S70, S83, SR80


NUTNOSŤ pre každého fanúšika tuningu!

 

 MZA - tuning valec SP- 70 - 4 kanálový (70ccm) je lacný a šikovný vstup do ladiaceho oblasti!

Napriek nízkej cene získate veľmi kvalitný ladiaci valec. Výkonovo ho vedia skúsení tuneri ešte poriadne vyťažiť. Sú možné výkonové špičky až 14 PS!

Valec má dva dodatočné prenosové kanály (HANDMADE). V spojení s opracovaným vstupným (19 mm) a výstupným kanálom tieto zaisťujú lepší stupeň plnenia valca a tým výrazne vyšší výkon. Tento valec sa pomerne ľahko ladí a v závislosti od použitých komponentov sú možné výkony až 9-11HP. Valec je vhodný na každodenné použitie, výkonný už od spodného rozsahu otáčok, odolný a sľubuje čistý pôžitok z jazdy!

 Výsledkom je dokonale zladená symbióza krútiaceho momentu, výkonu, dlhej životnosti a dostupnej ceny, ktorá nemá konkurenciu.

Navonok je valec na nerozoznanie od série. Valec je možné používať len na športové účely a nie v oblasti pravidiel cestnej premávky (STVO)!

Priemer vstupu je 19 mm

Tu sú fakty, SP-70-4 na dynamometri:

Upozorňujeme, že zvýšenie výkonu sa môže meniť v závislosti od koordinácie ostatných komponentov (karburátor, výfukový systém, zberné potrubie), v prípade nesprávnej koordinácie je zvýšenie výkonu výrazne obmedzené. Pri iných variantoch koordinácie je však možné viac, ako je uvedené v diagrame nižšie.

Komponenty v teste výkonu boli nasledovné:

- MZA Vape 3 zapaľovací systém // BVF závodný karburátor 19N1 // MZA športový výfukový systém 32mm + športové potrubie 32mm

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk MOBIS.sk, s.r.o. © 2024