Farba - živica na opravu nádrže MOTODIX 9L

Farba - živica na opravu nádrže MOTODIX 9L
Kód produktu: DE88047
Dostupnosť: Vypredané
Cena: 40,00€
Bez DPH: 33,33€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

SET tesnenie nádrže, 2 diely - pre nádrže do 9 litrov
Kompletné balenie pre trvalý náter nádrží z plechu, plastu alebo hliníka!

SET tesnenia nádrží MOTODIX je kompletný balík pre dlhodobé nátery plechových, plastových a hliníkových nádrží.

Obsah:

  • Transparentná jednozložková živica na tesnenie nádrží MOTODIX
  • Fosfátovací konvertor hrdze MOTODIX
Neutesnené palivové nádrže od zavedenia bezolovnatého benzínu čoraz viac hrdzavejú – výsledné častice hrdze ohrozujú benzínové čerpadlá, karburátory a vstrekovacie systémy.

Prehrdzavú dokonca aj nádrže naftových vozidiel a dvojtaktných motorov. V ohrození sú dokonca aj palivové nádrže z kompozitných materiálov GRP – ich povrch sa časom začína stávať priepustným a vlhkým.
Nádrž v nádrži: Jednozložková živica na tesnenie nádrže MOTODIX zachráni každú nádrž inštaláciou ochrannej vnútornej nádrže. Dokonca aj palivové nádrže, ktoré už zapáchajú, sú mokré alebo kvapkajúce, sú po utesnení zvyčajne opäť 100% tesné.

Na rozdiel od väčšiny dvojzložkových tesnení jednozložkové tesnenie nádrže MOTODIX nekrehne a trvalo si zachováva minimálnu pružnosť - takže vnútorný náter spoľahlivo priľne aj v prípade, že sa nádrž neskôr poškodí vibráciami alebo menšími nehodami. Navyše, jednozložkový materiál vytvrdzuje pomaly, čo dáva užívateľovi čas sledovať správne utesnenie a aplikovať stekajúci materiál na všetky kritické povrchy.

Jednozložkové tesnenie nádrže utesňuje vnútro nádrží vyrobených z ocele, vrátane zliatin, hliníka, nehrdzavejúcej ocele, medi, mosadze a plastov, ako je uhlík, GRP, Kevlar, polyester a vinylester.

Jednozložkovým tmelom na nádrže je možné utesniť aj nové nádrže s hladkým vnútorným povrchom, zdrsňovanie nie je potrebné!

upozornenie:

Tesnenie nádrže nie je možné použiť na nádrže vyrobené z polyetylénu alebo polypropylénu, pretože tieto materiály nemôžu byť trvalo potiahnuté.

Jednozložkové tesnenie nádrže je odolné voči olovnatému a bezolovnatému palivu, zmesiam etanolu a benzínu ako E5, E10 a E85, čistému etanolu, čistému benzínu, zmesi pre dvojtaktné motory, oleju pre dvojtaktné motory, motorovej nafte, leteckému palivu, motorovému oleju , prevodový olej, hydraulický olej, syntetický olej, vrchný olej, chladiaca kvapalina, brzdová kvapalina a prísady ako stabilizátor benzínu

 

 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk MOBIS.sk, s.r.o. © 2024