Mazivo na guľkové ložiská BUSSARD 50ml

Mazivo na guľkové ložiská BUSSARD 50ml
Kód produktu: DE80049A
Dostupnosť: Skladom
Cena: 4,02€
Bez DPH: 3,35€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Tuba na guľôčkové ložiská 50 ml - vysoko účinná, vode odolná a vysokotlaková + ochrana proti korózii
Tvar fľaše s tenkým hrotom zaisťuje ekonomické a presné použitie - ideálne pre guľkové ložiská, ložiská hlavy riadenia, klzné ložiská, valčekové ložiská - kvalita značky Bussard - Made in Germany!

Mazivo na guľkové ložiská BUSSARD

je lítium zmydelnené mazacie mazivo triedy konzistencie 2 na báze minerálneho oleja. Toto ľahké mazivo prírodnej farby má vynikajúce mazacie vlastnosti. Dobre priľne, je pastovitá, odolná voči oxidácii a mimoriadne pracovne stabilná. Pri dobrej vodeodolnosti má aj veľmi dobré antikorózne vlastnosti.
Priebežné monitorovanie surovín a výrobné kontroly zabezpečujú konzistentnú kvalitu šarží.

 

Oblasti použitia:

Vďaka svojmu zloženiu ponúka toto mazivo na guľôčkové ložiská širokú škálu aplikácií a je rovnako vhodné pre klzné a valčekové ložiská bicyklov, elektrobicyklov, motorových vozidiel (mokick, motocykle, autá, nákladné autá), stavebných strojov a poľnohospodárskej techniky. ako vretená a vodidlá. Ideálne tiež pre ložiská hlavy riadenia, ložiská riadenia, guľkové krúžky, pre prvotnú montáž ložísk, pre stredové konzoly, pre stredové konzoly, ložiská pedálov a podobné produkty, kde je dôležité rozumné počiatočné mazanie.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk MOBIS.sk, s.r.o. © 2024